Wielkie Siedleckie Kolędowanie

Zapraszamy na "Wielkie Siedleckie Kolędowanie" w niedziela 7 stycznia 2024 r. o godz. 17:00 w Parafii Bożego Ciała w Siedlcach (szczegóły na plakacie/załącznik). Kolędnicy zaśpiewają w składzie: Chór Parafii pw. św. Teresy, Chór i Schola Parafii Bł. Męczenników Podlaskich w Siedlcach, Chór Parafii św. Stanisława Biskupa Męczennika w Siedlcach, Chór "Ufajmy Mu" i Schola "Boże Słowiki" Parafii Bożego Ciała w Siedlcach, Chór "Canto Deo" Parafii Św. Antoniego w Kotuniu, Wielopokoleniowy Chór Gminy Kotuń, Chór "Canzona" ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach, Chór "Szóstka" ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, Chór ze Szkoły Podstawowej im. B. Arcta w Kotuniu.