Wakacyjne warsztaty duszpastersko-muzyczne

W wakacje zapraszamy do udziału, w po raz pierwszy organizowanych na terenie nasze parafii, wakacyjnych, systematycznych zajęciach twórczych pod nazwą "Boskie Wakacje!". Jeśli nie macie Państwo lub Wasze dzieci, wnuki planów na wakacje, na urlop, lub już wrócą z urlopu, albo dopiero pod koniec wakacji jadą na urlop - to zapraszamy do uczestnictwa w doskonałej formie na doskonalenie i rozwijanie swoich zdolności wokalnych oraz twórczych. Poprzez systematyczne treningi wokalne i zajęcia z emisji głosu. A więc:

Propozycja pierwsza:

dla młodzieży (od 14 roku życia) i dorosłych - warsztaty wokalne pt.: "Śpiewać każdy może... czyli wakacyjna Szkoła Psalmistów". Każdy, kto chciałby od września śpiewać psalmy w naszym kościele, lub śpiewać w chórze będzie miał możliwość rzetelnego przygotowanie się do tego podczas wakacyjnych indywidualnych treningów wokalnych. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu wg ustalonych indywidualnie godzin

Propozycja druga:

dla dzieci i młodzieży do 14 roku życia - warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży pt. "Zostań Bożym Słowikiem". Każdy, kto chciałby zapisać się do naszej scholi od września, po wakacjach, będzie miał szansę przygotować się do tego podczas wakacyjnych, specjalnych treningów wokalnych. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, wg ustalonego wspólnie z chętnymi terminu spotkań.

Pierwsze organizacyjne spotkanie dla wszystkich chętnych, dzieci, młodzieży i dorosłych odbędzie we wtorek 27 czerwca, o godz. 19.00 w sali muzycznej chóru i scholi naszej parafii. Dla Tych, dla których wtorek nie jest dobrym terminem, zatezany w najbliższą sobotę, 1 lipca, godz. 10.00 do sali muzycznej chóru i scholi naszej parafii. Na tym pierwszym spotkaniu zostaną ustalone terminy zajęć. Zajęcia będą nieodpłatne. Liczymy na zainteresowanie. Wszystkie zajęcia będzie prowadził Pan Mariusz Orzełowski.