Parafia pw. Bożego Ciała w Siedlcach

Wspomnienie Św. Jose Sancheza

10 lutego przypada wspomnienie św. Jose Sancheza, którego relikwie znajdują się w naszej świątyni. Św. Jose Sanchez w wieku 15 lat oddał życie za wiarę w Boga. Torturowany nie wyparł się swojej wiary. Zmarł 10 lutego 1928 r.

 

W dniu wspomnienia św. Jose Sancheza zapraszamy dzieci i młodzież, w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii oraz kandydatów do bierzmowania, do wspólnej modlitwie o silną wiarę.

Zapraszamy również rodziców i dziadków do modlitwy o wiarę dla swoich dzieci i wnuków.

 

W piątek o 17:45 litania do św. Jose Sancheza, o 18:00 Msza przy relikwiach Świętego Męczennika z homilią ks. Tomasza Cabaja – duszpasterza akademickiego oraz wykładowcy homiletyki. Na zakończenie Mszy dzieci i młodzież otrzymają indywidualne błogosławieństwo relikwiami. Po Mszy zapraszamy młodzież na spotkanie z ks. Tomaszem na auli.