Parafia pw. Bożego Ciała w Siedlcach

Boże Narodzenie 2022

 

 

„Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy Bóg z nami.” 

(Mt 1, 23)

 

Przeżywamy czas, w którym Miłość Boga staje się człowiekiem, aby przebywać z nami i doświadczać
wszystkiego co związane jest z ludzkim życiem. Jezus przychodzi do nas, by dzielić z nami radości
troski. Doświadczamy podziałów, braku pokoju i jedności w wymiarze międzynarodowym, społecznym, politycznym i rodzinnym. Niech czas Świąt pomoże nam w odkrywaniu Bożej miłości, która potrafi dać nam prawdziwy pokój serca.

 

Życzymy Wszystkim odkrycia na nowo, że Bóg naprawdę jest z nami i nigdy o nas nie zapomina. Dzielmy się miłością i dobrem w naszych rodzinach i z ludźmi, których Pan Bóg postawi na naszej drodze. Niech Dzieciątko Jezus błogosławi nam, obdarza zdrowiem i dodaje sił do spełniania codziennych zadań. 

 

Życzymy radosnego przeżywania Świat w gronie najbliższych

Duszpasterze parafii Bożego Ciała